KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307018
nr 1530 7018
Haruo Sézaki
(1907-1977), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 58, stilleben med solfjäder. Olja på duk, 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:31:50
22/3 12:10:25
Haruo Sézaki
Läs mer om Haruo Sézaki